Gmina Święciechowa


STRONA WWW GMINY

DZIENNIK USTAW
MONITOR POLSKI

epuap




Gmina Święciechowa
ul. Ułańska 4
64-115 Święciechowa
tel. (0-65) 533 35 10
fax (0-65) 529 95 48
NIP: 697-22-35-722
REGON: 411050712
e-mail - kliknij

Numer rachunku:
PBS Filia
w Święciechowie
58 9043 1083 2834
0036 9875 0007

OSOBY | JEDNOSTKI | DOKUMENTY | TEMATYCZNIE

szukaj | redakcja | statystyki | strony usunięte | instrukcja | strona www

Zarządzenie Nr 0151/33/2007 Wójta Gminy Święciechowa z dnia 25 września 2007 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych




ZARZĄDZENIE NR 0151/33/2007


Wójta Gminy Święciechowa z dnia 25 września 2007r.


w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych


Na podstawie art. 48 ust 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej ( Dz.U. Nr 46, poz. 499 ze zmianami )


zarządzam , co następuje :


§ 1. 1.Powołuje się obwodowe komisje wyborcze do przeprowadzenia na obszarze gminy Święciechowa wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 21 października 2007 r. w składach
określonych w załączniku do niniejszego zarządzenia.

2.Składy obwodowych komisji wyborczych podaje się do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy w Święciechowie oraz w siedzibach tych komisji.


§ 2.Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania .



Wójt Gminy
/-/ mgr inż. Marian Mielcarek












Załącznik do Zarządzenia
Wójta Gminy Święciechowa
Nr0151/33/2007
z dnia 25 września 2007 r.





Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych powołanych dla przeprowadzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 21 października 2007 r. na obszarze gminy Święciechowa



Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 z siedzibą w Święciechowie ul. Szkolna 15


1. Szymon Frankowski - zgłoszony przez Komitet Wyborczy
Platforma Obywatelska RP

2.Kazimiera Janowicz - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego

3.Maria Krystyna Paczkowska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

4.Wiesława Karolewska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość

5.Wojciech Kowalski - zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci
SLD+SDPL+PD+UP

6.Ryszard Płachta - wskazany przez Wójta Gminy

7.Zofia Armata - wskazana przez Wójta Gminy








Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 z siedzibą w Święciechowie ul.Rynek 14a



1.Marlena Wróblewska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Platforma Obywatelska RP

2.Urszula Maria Płachta - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego

3.Wojciech Linka - zgłoszony przez Komitet Wyborczy
Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

4.Jakub Burzyński - zgłoszony przez Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość

5.Wiesław Kowalewicz - zgłoszony przez Koalicyjny Komitet
Wyborczy Lewica i Demokraci
SLD+SDPL+PD+UP

6.Aleksandra Jackowska Pietrucha -wskazana przez Wójta Gminy

7.Aldona Frąckowiak - wskazana przez Wójta Gminy







Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 z siedzibą w Lasocicach ul.Szkolna13

1.Beata Zamelska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Platforma Obywatelska RP

2.Teresa Kaźmierska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego

3.Grażyna Skorupińska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

4.Marzena Maria Tajchert - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość

5.Maciej Frąckowiak - zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci
SLD+SDPL+PD+UP


6.Urszula Dolacińska - wskazana przez Wójta Gminy

7.Agata Mrozińska - wskazana przez Wójta Gminy




Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 z siedzibą w Długiem Starem
ul.Leszczyńska 1



1.Magdalena Sztor - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Platforma Obywatelska RP

2.Katarzyna Żukowska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Polskiego Stronnictwa Ludowego

3.Izabela Teresa Paczkowska - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

4.Hanna Hubert - zgłoszona przez Komitet Wyborczy
Prawo i Sprawiedliwość

5.Elżbieta Kowalska - zgłoszona przez Koalicyjny Komitet
Wyborczy Lewica i Demokraci
SLD+SDPL+PD+UP

6.Jan Markiewicz - wskazany przez Wójta Gminy

7.Ewa Zawadzka - wskazana przez Wójta Gminy




























Pliki do pobrania:

Autor informacji: Zofia Jackowska
Informację wprowadził: 4
Opublikowany dnia: 2007-09-26
Wprowadzony do BIP dnia: 2007-09-26
Zmian: 0




Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.